Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

0690978
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
1078
718
5204
16851
690978

Z galerii

Kuj.-Pom. Liga Karate Tradycyjnego 2017

W dniu 21.01.2017r. rusza Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego.

Czytaj więcej...

Wigilijny trening

Przedostatni w tym roku  czwartkowy trening miał nieco odmienny, bo sportowo-świąteczny charakter.

 

Czytaj więcej...

Dziękujemy za udział w akcji "Szlachetna Paczka"

W całej Polsce odbywa się akcja „Szlachetna Paczka”, która ma na celu udzielenie pomocy i wsparcia charytatywnego osobom w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Wśród darczyńców znalazł się także  Klub Karate Tradycyjnego z Kowala. Za zebraną kwotę 1050 zł. została zakupiona żywność, środki czystości, przybory szkolne, upominki świąteczne.

Czytaj więcej...

Sukces w Brześciu Kujawskim i Gnieźnie

W miniony weekend  26.11.2016 r. zawodnicy z Klubu Karate Kowal uczestniczyli w zawodach w Brześciu Kujawskim - I Puchar Powiatu Włocławskiego oraz w Gnieźnie w Pucharze Wielkopolski.

W Brześciu Kujawskim brali udział tacy zawodnicy jak Wiktoria Suwała, Weronika Rudzińska, Marta Żabecka, Jakub Suwała i Antoni Seklecki. Natomiast do Gniezna na zawody udali się Jakub Górski, Maciej Chirkowski, Adrian Pajęcki i Michał Pirowski.

Czytaj więcej...

Prośba o wolontariat „ Szlachetna Paczka”

Zarząd KKT Kowal zachęca wszystkich rodziców dzieci ćwiczących, by dołączyć się do akcji „ Szlachetna Paczka „. Rodzina przydzielona nam przez wolontariat potrzebuje produktów spożywczych i chemicznych. Ludzi dobrego serca prosimy o wsparcie finansowe na w/w zakup.

Czytaj więcej...

I Puchar Powiatu Włocławskiego w Karate

I Puchar Powiatu Włocławskiego w Karate Tradycyjnym Dzieci
26 XI 2016 – Brześć Kujawski

Sala Sportowa SP1 w Brześciu Kujawskim – ul. H. Sawickiej 21

Zawodnicy urodzeni w latach:
2005-2006
2007-2008
2009 i później

Zgłoszenia i zapisy na treningach i u instruktora
do 20 XI 2016 roku.

Czytaj więcej...

Brązowe pasy w Kowalu

Podczas zawodów  w Koszalinie do egzaminu na brązowe pasy przystąpiło dwóch zawodników Maciej Chirkowski i Jakub Górski. Egzamin prowadził sensei z Gdyni Mirosław Ellwart

Maciek i Kuba są zawodnikami, którzy zapisali się na Karate jako jedni z pierwszych i jako jedyni utrzymali się z pierwszej grupy. Chłopcy  trenując  przez 6 lat karate wykazali się wytrzymałością , zaangażowaniem i pokazali, że solidny trening prowadzi do sukcesu.

Czytaj więcej...

VII Puchar Pomorza w Koszalinie

Znakomity występ zawodników z Kowala na VII Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym w Koszalinie.

Kowalszczanie z turnieju przywieźli aż  5 medali . W zawodach startowało 360 zawodników z 32 klubów województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego. Klub Karate z Kowala reprezentowało 6 zawodników: Weronika Rudzińska, Wiktoria Suwała, Maciej Chirkowski, Jakub Górski, Michał Pirowski i Adrian Pajęcki.

Czytaj więcej...

Kuba 4 zawodnikiem na świecie

Zawodnicy z Klubu Karate z Kowala uczestniczyli w miniony weekend w największej imprezie sportowej na świecie. 14-15.10.2016 r. rozegrany został Puchar Świata w Krakowie (nieoficjalne mistrzostwa świata młodzików w karate rozgrywane co dwa lata).

Czytaj więcej...

Trening w kręgielni i aquaparku

W czwartek 29.09.2016 r. Klub Karate zorganizował wyjazd integracyjno-sportowy na nieco inny trening niż w Dojo na tatami.

Czytaj więcej...

Pokaz Karate

16 września  zawodnicy z Kowala uczestniczyli w pokazach, które odbyły się w dwóch szkołach podstawowych we Włocławku.

Czytaj więcej...