Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

0690993
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
1093
718
5219
16866
690993

Z galerii

Świąteczne życzenia

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Czytaj więcej...

Sesja zdjęciowa

We wtorek na treningu odbyła się sesja zdjęciowa Klubu Karate Tradycyjnego Kowal pół-żartem, pół-serio...

Czytaj więcej...

Pokaz karate KKTK

W niedzielnej uroczystości charytatywnej "Święty Mikołaj przyjechał do Kowala" odbył się pokaz karate KKTK.

Czytaj więcej...

Seminarium z mistrzem świata

W sobotę 12 grudnia odbyło się seminarium z udziałem mistrza świata, Damiana Stasiaka.

Czytaj więcej...

Mikołajki 2015

Jak co roku, tak i tym razem zawodnicy Klubu Karate bawili się w wieczór mikołajkowy. W tym roku zarząd klubu zorganizował trochę inny charakter zabawy. Zamiast typowego balu mikołajkowo-świątecznego klub wyjechał do aquaparku i kręgielni w Kutnie.

Czytaj więcej...

Ze złotem z mistrzostw

W miniona sobotę 28 listopada odbyły się Mistrzostwa w Karate Tradycyjnego młodzików, które miały miejsce w Toruniu. Organizatorem w był toruński klub TKKT Kumade. Zawodnicy zmagali się na tatami po raz ostatni w tym roku.

Czytaj więcej...

III Bal Andrzejkowy

To już trzeci bal z rzędu organizowany przez Klub Karate Tradycyjnego Kowal. Oczywiście, nie było by możliwa organizacja balu gdyby nie bezinteresowna pomoc oraz wsparcie rodziców dzieci ćwiczących i przybyłych gości. W miniony piątek po raz kolejny doświadczyliśmy niepowtarzalnej i sympatycznej atmosfery naszej lokalnej społeczności.

Czytaj więcej...

VI Puchar Pomorza w Gdańsku

7 listopada w Hali Sportowo-Widowiskowej AWFiS w Gdańsku odbył się VI Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Organizatorem imprezy był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku.

Czytaj więcej...

Debiut zagraniczny na Litwie

W dniach 16-18 października zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Kowal brali udział w międzynarodowym IV Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w Wilnie na Litwie.

Czytaj więcej...

KKTK jedzie na Litwę!

W dniach 16-18 października 2015 r. zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Kowal będą mieli możliwość występu w IV Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym  w Wilnie.

Czytaj więcej...

Pokazy KKTK

W miniony poniedziałek, tj. 14 października  zawodnicy z Kowala uczestniczyli w pokazach, które odbyły się w dwóch szkołach podstawowych we Włocławku.

Czytaj więcej...