Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

1122826
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
323
4774
7767
34810
1122826

Z galerii

Mikołajki 2015

Jak co roku, tak i tym razem zawodnicy Klubu Karate bawili się w wieczór mikołajkowy. W tym roku zarząd klubu zorganizował trochę inny charakter zabawy. Zamiast typowego balu mikołajkowo-świątecznego klub wyjechał do aquaparku i kręgielni w Kutnie.

Czytaj więcej...

Ze złotem z mistrzostw

W miniona sobotę 28 listopada odbyły się Mistrzostwa w Karate Tradycyjnego młodzików, które miały miejsce w Toruniu. Organizatorem w był toruński klub TKKT Kumade. Zawodnicy zmagali się na tatami po raz ostatni w tym roku.

Czytaj więcej...

III Bal Andrzejkowy

To już trzeci bal z rzędu organizowany przez Klub Karate Tradycyjnego Kowal. Oczywiście, nie było by możliwa organizacja balu gdyby nie bezinteresowna pomoc oraz wsparcie rodziców dzieci ćwiczących i przybyłych gości. W miniony piątek po raz kolejny doświadczyliśmy niepowtarzalnej i sympatycznej atmosfery naszej lokalnej społeczności.

Czytaj więcej...

VI Puchar Pomorza w Gdańsku

7 listopada w Hali Sportowo-Widowiskowej AWFiS w Gdańsku odbył się VI Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Organizatorem imprezy był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku.

Czytaj więcej...

Debiut zagraniczny na Litwie

W dniach 16-18 października zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Kowal brali udział w międzynarodowym IV Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w Wilnie na Litwie.

Czytaj więcej...

KKTK jedzie na Litwę!

W dniach 16-18 października 2015 r. zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Kowal będą mieli możliwość występu w IV Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym  w Wilnie.

Czytaj więcej...

Pokazy KKTK

W miniony poniedziałek, tj. 14 października  zawodnicy z Kowala uczestniczyli w pokazach, które odbyły się w dwóch szkołach podstawowych we Włocławku.

Czytaj więcej...

Zapisy 2015/2016

Kolejny rok szkolny i sezon sportowy przed nami! Klub Karate Tradycyjnego Kowal informuje o godzinach treningów.

Czytaj więcej...

Jesteśmy w Informatorze kowalskim

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Klub Karate Tradycyjnego Kowal został uwzględniony w Informatorze kowalskim.

Czytaj więcej...

Obóz w Jarosławcu 2015 (aktualizacja)

W dniach 28 czerwca – 7 lipca Klub Karate Tradycyjnego Kowal przygotowywał się do nowego sezonu na obozie sportowym w Jarosławcu.

Czytaj więcej...

Rzeszów bez medali

Tym razem bez medalu wrócili do Kowala po weekendowych zmaganiach młodzi zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Kowal.

Czytaj więcej...