Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

0690984
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
1084
718
5210
16857
690984

Z galerii

Egzaminy udane!

Część podczas obozu w Jastrowiu, a część nieco ponad tydzień temu, 6 października. Miło nam poinformować, że młodzi adepci karate tradycyjnego KKTK rozwijają się i zaliczyli egzaminy na kolejne stopnie.

Czytaj więcej...

Pierwszy trening w Fit Expert Gym za nami

Możliwość treningów w profesjonalnej siłowni Fit Expert Gym to nowość w Klubie Karate Tradycyjnego Kowal. Za nami już pierwsze zajęcia.

Czytaj więcej...

II Bal Andrzejkowy

W zeszłym roku Rodzice dzieci ćwiczących zorganizowali Bal Andrzejkowy, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Niezmiernie miło nam poinformować, że w listopadzie tego roku dojdzie do kolejnej imprezy sponsorskiej.

Czytaj więcej...

Zaczynamy treningi w siłowni!

W sobotę, 27 września, w godz. 12.00 - 13.00 odbędzie się pierwszy trening w profesjonalnej siłowni Fit Expert Gym we Włocławku.

Czytaj więcej...

Nowy sezon, nowe emocje, nowe wyzwania!

Wrzesień to prawdopodobnie miesiąc najbardziej nielubiany przez dzieci i młodzież, lecz dla nas od zawsze kojarzy się tylko z jednym – powrotem na tatami!

Czytaj więcej...

Terminy treningów 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015 zbliża się wielkimi krokami, więc do treningów wraca także Klub Karate Tradycyjnego Kowal. Oto harmonogram zajęć:

Czytaj więcej...

100 tysięcy odsłon! Dziękujemy!

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że w nocy z 30 na 31 lipca, doszło do wielkiego wydarzenia. Nasza strona internetowa przekroczyła magiczną liczbę 100 tysięcy odwiedzin! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Czytaj więcej...

Obóz 2014 za pasem

W dniach 13 – 21 lipca, w Jastrowie, odbył się obóz sportowo-wypoczynkowy karate tradycyjnego zorganizowany wspólnie przez Klub Karate Tradycyjnego Kowal i Włocławski Klub Karate Tradycyjnego.

Czytaj więcej...

Jedziemy na obóz!

W najbliższą niedzielę, 13 lipca br., o godz. 10.00 Klub Karate Tradycyjnego Kowal wyruszy na obóz sportowo-rekreacyjny do Jastrowia.

Czytaj więcej...

Dwie nowe galerie

Informujemy, że w zakładce GALERIA pojawiły się dwie nowe fotorelacje.

Czytaj więcej...

Ostatni trening w roku szkolnym 2013/2014

We wtorek, 24 czerwca odbył się ostatni trening w roku szkolnym 2013/2014. Młodym zawodnikom Klubu Karate Tradycyjnego Kowal za wysiłek i ciężką pracę podziękował burmistrz miasta Kowal, pan Eugeniusz Gołembiewski.

Czytaj więcej...