Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

0690986
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
1086
718
5212
16859
690986

Z galerii

Piknik zakończył sezon

Rok szkolny 2013/2014 oficjalnie zakończony! Był piknik, ognisko, kiełbaski, a to wszystko dzięki nieocenionej pomocy ze strony rodziców dzieci ćwiczących.

Czytaj więcej...

Przez moment byliśmy w Japonii...

Dojo Stara Wieś to miejsce, które pozwala odwiedzającym przenieść się w czasie i przestrzeni. Przenieśliśmy się również i my...

Czytaj więcej...

Kujawska Liga zakończona sukcesem!

Turniej, który odbył się w miniony weekend we Włocławku był ostatnią imprezą Kujawskiej Ligi Karate Tradycyjnego w tym sezonie. Po słabszym występie w Warszawie, zawodnicy KKTK wrócili do lepszej formy.

Czytaj więcej...

Powrót z Warszawy pełen pokory

W ostatnim dniu maja Klub Karate Tradycyjnego Kowal wziął udział w Pucharze Polski Dzieci w Warszawie. Tym razem jednak przyszło zmierzyć nam się z najcięższym z przeciwników - pokorą.

Czytaj więcej...

Piknik zakończy sezon 2013/14

Choć przed nami jeszcze dwa turnieje, w których wystąpi Klub Karate Tradycyjnego Kowal, już teraz jesteśmy w stanie poinformować o tym, w jaki sposób, niezależnie od wyników sportowych zmagań, zakończy się sezon 2013/2014.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Gdańsk 2014

W miniony weekend w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski w karate tradycyjnym seniorów i juniorów. Póki co Klub Karate Tradycyjnego Kowal uczestniczył w zawodach tylko w roli obserwatora. W przyszłym sezonie jednak może być inaczej…

Czytaj więcej...

Zebranie

Informujemy, że w najbliższy wtorek, tj. 20 maja br., o godz. 15.30, odbędzie się zebranie rodziców dzieci ćwiczących.

Czytaj więcej...

KKTK w Jarmarku Kazimierzowskim

1 maja odbył się w Kowalu kolejny Jarmark Kazimierzowski, czyli wydarzenie świętujące urodziny króla Kazimierza Wielkiego. W obchodach nie zabrakło KKTK, który przygotował specjalny pokaz.

Czytaj więcej...

Sukces KKTK we Wrześni!

Sukcesem w postaci czterech medali zakończył drugi tegoroczny ogólnopolski turniej, w którym udział wziął Klub Karate Tradycyjnego Kowal.

Czytaj więcej...

Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim naszym Kibicom i Sympatykom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i pomyślności.

Czytaj więcej...

Liga - Brześć Kujawski 2014

W sobotę, 12 kwietnia 2014 roku w Brześciu Kujawskim odbył się drugi turniej karate tradycyjnego IV Kujawskiej Ligi Karate Tradycyjnego, edycji wiosna 2014.

Czytaj więcej...