Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

0690999
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
1099
718
5225
16872
690999

Z galerii

Sukces w Brześciu Kujawskim i Gnieźnie

W miniony weekend  26.11.2016 r. zawodnicy z Klubu Karate Kowal uczestniczyli w zawodach w Brześciu Kujawskim - I Puchar Powiatu Włocławskiego oraz w Gnieźnie w Pucharze Wielkopolski.

W Brześciu Kujawskim brali udział tacy zawodnicy jak Wiktoria Suwała, Weronika Rudzińska, Marta Żabecka, Jakub Suwała i Antoni Seklecki. Natomiast do Gniezna na zawody udali się Jakub Górski, Maciej Chirkowski, Adrian Pajęcki i Michał Pirowski.

 

Powoli zaczyna nas przyzwyczajać do sukcesów Weronika Rudzińska zdobywając  w Brześciu pierwsze miejsce,  tym samym Puchar Powiatu. Brązowe medale wywalczyły Wiktoria Suwała i Marta Żabecka.

Wiktoria dała się już zauważyć na różnych zawodach osiągając podium i udowadniając, że jest  liczącą się zawodniczką.  Natomiast występ Marty należy uznać za absolutne zaskoczenie i sukces – zawodniczki  i trenera. Od pewnego czasu można było zauważyć u Marty solidną pracę na treningu,  co przełożyło się na medal.

Natomiast w Gnieźnie  Jakub Górski i Maciej Chirkowski, chociaż są młodzikami, startowali w grupie starszej tzw. junior młodszy.

Kuba od stycznia będzie juniorem  młodszym i przechodzi do starszej grupy wiekowej. Zdobywając pierwsze miejsce i  Puchar Wielkopolski pokazuje, że nie  jest mu  straszna walka ze starszymi kolegami.

Ogromne zaskoczenie i miłą  niespodziankę sprawił Maciej Chirkowski zajmując  drugie miejsce zaraz za Kubą. Tym większy sukces tego zawodnika, że startował w grupie juniorskiej. Maciej jest młodzikiem i jeszcze cały rok występów przed nim w tej grupie wiekowej. Pokonując w Gnieźnie starszych kolegów udowodnił , że jest w wysokiej formie.

Cieszy wysoka forma zawodników zaprezentowana zarówno w Brześciu Kujawskim i Gnieźnie , która jest zwieńczeniem solidnej  pracy na treningach. W dwóch turniejach wystartowało dziewięcioro  zawodników  zdobywając pięć medali . Chcę podziękować  Adamowi Pajęckiemu , który pojechał do  Gniezna, jako opiekun grupy i tym samym zaliczył „debiut trenerski „– powiedział sensei Jacek Fałkowski.