Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

0690980
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
1080
718
5206
16853
690980

Z galerii

Liga 2017 - Podział na grupy

 

Przedstawiamy podział na grupy w I Turnieju Ligi Karate Tradycyjnego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić:

tel. 504 729 613 Jarosław Bicz

tel. 792 429 112 Jacek Fałkowski

 

Grupy:

  9:30      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 WAWRZONKOWSKI JAKUB 2010   Włocławski KKT JZ
2 WIŚNIEWSKI JAKUB 2011   Włocławski KKT JZ
3 PROKULEWICZ BARBARA 2010   Włocławski KKT JZ
4 Karolina Kwarcińska 2011   KKT Kowal
5 Dominik Brzozowski 2010   KKT Kowal
6 Miłosz Skowroński 2010   KKT Kowal
7 Julia Gołębiewska 2010   KKT Kowal
8 Alicja Gołębiewska 2011   KKT Kowal
9 Jan Puchalski 2011   Włocławski KKT JF
10 Józef Olberts 2011   Włocławski KKT JF
11 Daniel Zarosiński 2011   Włocławski KKT JF
12 Igor Koszewski 2010   Włocławski KKT JF
13 Zofia Grzegorek 2010   Włocławski KKT JF
14 Szymon Lewandowski 2010   Włocławski KKT JF
15 GÓRECKI  ADAM 2012   AKT CENTRUM Włocławek
16 Molewski Jan 2010 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
17 Pietrzak Fabian 2010 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
18 Krajewski Aleksander 2010 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
19 Czerwinski Michał 2010 9 Włocławski KKT TM
20 Szałek Miłosz 2010 9 Włocławski KKT TM
21 Szabłowski Jędrzej 2010 9 Włocławski KKT TM
22 NYKLEWICZ PATRYK 2011   KKT Brześć Kujawski
23 LESZCZYŃSKI BERNARD 2010   KKT Brześć Kujawski
24 GAJEWSKI MICHAŁ 2010   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
25 ZAWITOWSKI MATEUSZ 2010   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
26 Zakrzewski Bartosz 2011 0 Toruński KKT Kumade

 

  9:30      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 SZCZAPIŃSKA KORNELIA 2009   Włocławski KKT JZ
2 TURSKA NATASZA 2009   Włocławski KKT JZ
3 ANDRZEJEWSKI HUBERT 2009   Włocławski KKT JZ
4 BINIEK BARTOSZ 2009   Włocławski KKT JZ
5 MARSZEWSKI ALAN 2009   AKT Lubraniec
6 KMIEĆ ZIEMOWIT 2009   AKT Lubraniec
7 Ziółkowski Piotr 2009   Włocławski KKT TM
8 Antonina Rybacka 2009 9 Włocławski KKT TM
9 FRĄCKOWIAK MAJA 2009   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
10 ZWOLIŃSKI KEVIN 2009   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
11 PASTERNAK JULIAN 2009   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
12 NYKLEWICZ BARTOSZ 2009   KKT Brześć Kujawski
13 HENKE TOMASZ 2009   KKT Brześć Kujawski
14 Szcześniewska Nadia 2009 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
15 Pawłowska Michalina 2009 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
16 Jędrusiak Gabriela 2009 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
17 Dąbrowska Maja 2009 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
18 Zdanowski Szymon 2009 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
19 Majewski Łukasz 2009 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
20 Cebulska Antonina 2008 0 Toruński KKT Kumade
21 Kwiatkowski Konrad 2009 9 Toruński KKT Kumade
22 Czarnecki Mieszko 2009 9 Toruński KKT Kumade
23 Małgorzata Adamczyk 2009   Włocławski KKT JF

 

  9:30      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Zofia Goździk 2006   Włocławski KKT JF
2 Rafał Masłowski 2004   Włocławski KKT JF
3 Gabriel Masłowski 2006   Włocławski KKT JF
4 Zieliński Dominik 2006 9 Toruński KKT Kumade
5 Kacper Filipski 2006   KKT Kowal
6 CHĘCKI MIKOŁAJ 2005   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
7 SZWED DAMIAN 2006   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
8 ZAKRZEWSKI OLIWIER 2006   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
9 KOCZÓR  MACIEJ 2003   AKT CENTRUM Włocławek
10 MUSIAŁ STANISŁAW 2006   AKT Lubraniec

 

  9:30      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 ŻBIKOWSKI ADAM 2008   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2 CHĘCKI MIŁOSZ 2008   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3 RYNIECKI SZYMON 2008   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
4 WYCHOWANIEC MAKARY 2008   KKT Brześć Kujawski
5 Jurasz Bartosz 2007 9 Włocławski KKT TM
6 Duklas Adam 2008 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
7 Kosmalski Adrian 2007 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
8 Wawrzyniak Aleksander 2008 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
9 Zdanowski Kacper 2007 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
10 Michalski Michał 2008 9 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
11 KOTECKI SZYMON 2008   AKT Lubraniec
12 KULIŃSKI MAREK 2008   Włocławski KKT JZ
13 KOZAKOWSKI PRZEMYSŁAW 2008   Włocławski KKT JZ
14 Michał Goliński 2008   KKT Kowal

 

  12:00      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Parzych Nikola 2009 7 Instytut KT Włocławek
2 Szafrańska Martyna 2008 7 Instytut KT Włocławek
3 Pietruszak Natalia 2008 9 Toruński KKT Kumade
4 Zuzanna Seroczyńska 2008 9 KKT Kowal
5 Gabriela Mańka 2008 8 Włocławski KKT JF
6 Maja Lewandowska 2009 8 Włocławski KKT JF
7 KUŹNIEWSKA LIDIA 2008 8 AKT CENTRUM Włocławek
8 ŁASZCZ AMELIA 2009   AKT Lubraniec
9 LISIECKA JUSTYNA 2009 8 KKT Brześć Kujawski
10 GĘBICKA BLANKA 2009 8 KKT Brześć Kujawski
11 KWAŚNIAK MARTA 2008 8 KKT Brześć Kujawski
12 SZKARPIETINA KAROLINA 2008 8 KKT Brześć Kujawski
13 SOBIERAJ LENA 2009 8 KKT Brześć Kujawski
14 UJAZDOWSKA AMELIA 2008 8 KKT Brześć Kujawski
15 KUCIŃSKA OLIWIA 2008 8 KKT Brześć Kujawski
16 PASTERNAK JULIA 2009 8 KKT Brześć Kujawski
17 PALIŃSKA NIKOLA 2008 8 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
18 KURKIEWICZ MAJA 2009 8 Akademia Zdrowia i KT Włocławek

 

  12:00      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Różański Cezary 2011 8 Toruński KKT Kumade
2 Kowalski Maksymilian 2010 8 Toruński KKT Kumade
3 Nawrocki Szymon 2009 8 Toruński KKT Kumade
4 Celmer Michał 2010 8 Toruński KKT Kumade
5 Parnicki Mateusz 2010 7 Instytut KT Włocławek
6 Oskar Wilczyński 2009 9 KKT Kowal
7 Maciej Sałacki 2009 8 Włocławski KKT JF
8 Oliwier Kotrych 2009 8 Włocławski KKT JF
9 Jakub Jesiołowski 2010 8 Włocławski KKT JF
10 WINIECKI REMIGIUSZ 2009 8 Włocławski KKT JZ
11 KRUTULSKI WIKTOR 2010   AKT CENTRUM Włocławek
12 Ręklewski Nikodem 2009 7 Włocławski KKT TM
13 Wojciechowski Jan 2009 8 Włocławski KKT TM
14 Krasiński Wiktor 2009 8 Włocławski KKT TM
15 Lisowski Michał 2009 8 Włocławski KKT TM
16 Doliński Igor 2009 8 Włocławski KKT TM
17 Wołoszyn Jakub 2009 7 Włocławski KKT TM
18 POLAŃSKI MICHAŁ 2009 8 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
19 GŁOWACKI STANISŁAW 2009 8 Akademia Zdrowia i KT Włocławek

 

  9:30      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 WIEWIÓRSKA ANNA 2006 8 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2 LEWANDOWSKI KACPER 2006 7 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3 BARCZYKOWSKI ADRIAN 2007 8 AKT Lubraniec
4 Rzepczyńska Wiktoria 2007 7 Instytut KT Włocławek
5 Zakrzewski Tadeusz 2007 9 Toruński KKT Kumade
6 Skonieczna Martyna 2007 9 Toruński KKT Kumade
7 PIASTA  KACPER 2007 9 Włocławski KKT JZ
8 KWAŚNIAK ZUZANNA 2006 8 KKT Brześć Kujawski
9 LEWANDOWSKI DAWID 2007 7 KKT Brześć Kujawski
10 DOLATOWSKI PATRYK 2007 7 KKT Brześć Kujawski
11 KOZOWICZ MIKOŁAJ 2005 8 KKT Brześć Kujawski
12 Wiktoria Suwała 2005 7 KKT Kowal
13 Antoni Seklecki 2005 8 KKT Kowal
14 Jakub Suwała 2007 8 KKT Kowal
15 Jakub Frątczak 2006 8 Włocławski KKT JF

 

  12:00      
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Ozdoba Iwo 2008 7 Włocławski KKT TM
2 Rybacki Piotr 2008 7 Włocławski KKT TM
3 JASKULSKI MACIEJ 2008 8 AKT Lubraniec
4 Adamczewski Wiktor 2008 7 Włocławski KKT TM
5 Krzysztof Berkowski 2008 8 Włocławski KKT JF
6 Bartosz Odwrocki 2008 8 Włocławski KKT JF
7 Patryk Adamkowski 2008 8 Włocławski KKT JF
8 Jeszke Igor 2008 7 Instytut KT Włocławek
9 Władysiak Krystian 2008 8 Instytut KT Włocławek
10 Wessel Tomasz 2008 7 Toruński KKT Kumade
11 Zakrzewski Adrian 2008 8 Toruński KKT Kumade

 

  12:00 urodzone 2008-2009
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Wiktoria Górska  2008 7 Włocławski KKT JF
2 Gabriela Górska 2008 7 Włocławski KKT JF
3 Franciszek Górski 2008 8 Włocławski KKT JF
4 KOPROWSKI SZYMON 2008 8 Włocławski KKT JZ
5 MAJEWSKI ALEKSANDER 2008 8 Włocławski KKT JZ
6 Kozłowski Jan 2009 8 Włocławski KKT JZ
7 SKONIECZNY SZYMON 2008 7 AKT CENTRUM Włocławek
8 Miziołek Mikołaj 2008 7 Włocławski KKT TM
9 Rakowski Mateusz 2008 7 Włocławski KKT TM
10 Korpolak Kryspin 2008 7 Włocławski KKT TM
11 Czerwiński Bartosz 2008 7 Włocławski KKT TM
12 Lewandowski Aleks 2008 7 Włocławski KKT TM
13 Koperski Konrad 2008 7 Włocławski KKT TM
14 Rykaczewski Michał 2008 7 Włocławski KKT TM
15 ZIÓŁKOWSKI ADAM 2008 7 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
16 Nowiński Jan 2008 6 Toruński KKT Kumade
17 Worach Mieszko 2008 5 Toruński KKT Kumade
18 Trawka Aleksander 2008 6 Toruński KKT Kumade
19 Becmer Kacper 2008 6 Toruński KKT Kumade
20 Grabowski Julian 2009 6 Toruński KKT Kumade
21 Kilanowski Patryk 2008 6 Toruński KKT Kumade
22 Szlendak Szymon 2008 6 Toruński KKT Kumade
23 Romatowski Tomasz 2008 6 Instytut KT Włocławek
24 Skwarczyński Wiktor 2008 6 Instytut KT Włocławek
25 Molewski Stanisław 2008 6 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

 

  12:00 urodzone 2006-2007  
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Ochman Ewa 2007 6 Toruński KKT Kumade
2 Lewandowska Maria 2006 6 Toruński KKT Kumade
3 Wilska Nicola 2007 6 Toruński KKT Kumade
4 Lewandowska Zofia 2007 6 Instytut KT Włocławek
5 Ochocińska Amelia 2006 6 Instytut KT Włocławek
6 Majchrzak Mateusz 2007 7 Instytut KT Włocławek
7 RAJCZUK WIKTORIA 2007 6 KKT Brześć Kujawski
8 BALCEROWSKA NATALIA 2007 6 KKT Brześć Kujawski
9 KACZMAREK IGA 2007 6 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
10 WYPIJ KORNELIA 2007 7 Włocławski KKT JZ
11 GROMADZKI DAWID 2007 7 Włocławski KKT JZ
12 SMERCZAK SZYMON 2007 8 Włocławski KKT JZ
13 Machowski Kornel 2007 7 Włocławski KKT JZ
14 Antoni Grzegorek 2005 7 Włocławski KKT JF
15 Oskar Jarosz 2005 7 Włocławski KKT JF
16 Ambroży Mielczyński 2007 7 Włocławski KKT JF
17 Maja Włodarska 2007 6 Włocławski KKT JF
18 Zuzanna Borkowska 2007 7 Włocławski KKT TM
19 Marta Żabecka 2007 7 KKT Kowal

 

  12:00 urodzeni 2006-2007  
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 SMOLIŃSKA JUSTYNA 2006 5 KKT Brześć Kujawski
2 KUŁAKOWSKI MATEUSZ 2006 6 KKT Brześć Kujawski
3 CZARNIAK LORETTA 2006 4 AKT Lubraniec
4 Wszołek Adam 2007 6 Instytut KT Włocławek
5 Gołębiewski Piotr 2007 6 Instytut KT Włocławek
6 Kozierowski Adrian 2006 6 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
7 Świerczyński Franek 2007 6 KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
8 JANKOWSKI JAKUB 2007 6 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
9 KUPIS ALEKSANDER 2007 6 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
10 CHARASZKIEWICZ BORYS 2007 6 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
11 ŚLIWIŃSKI ANTONI 2007 6 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
12 Cychowski Franciszek 2006 4 Toruński KKT Kumade
13 Różański Mateusz 2006 6 Toruński KKT Kumade
14 Brzustowski Maksymilian 2007 6 Toruński KKT Kumade
15 Jaskulski Jakub 2006 6 Toruński KKT Kumade
16 Liberacka Zofia 2006 4 Toruński KKT Kumade
17 Nowosad Milena 2006 5 Toruński KKT Kumade

 

  9:30 urodzone 2004-2005   
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Skibińska Adrianna 2005 4 Instytut KT Włocławek
2 Tarczyńska Agnieszka 2004 4 Instytut KT Włocławek
3 Matuszewska Patrycja 2004 4 Instytut KT Włocławek
4 Mikołaj Helbin 2004 6 Włocławski KKT JF
5 Julia Małecka 2004 5 Włocławski KKT JF
6 Julia Dembowska 2005 5 Włocławski KKT JF
7 Paulina Wnukiewicz 2004 6 Włocławski KKT JF
8 Uzarski Patryk 2004 6 Toruński KKT Kumade
9 Bartoszak Tymoteusz 2005 5 Toruński KKT Kumade
10 Niedojadło Mateusz 2005 5 Toruński KKT Kumade
11 Rau Filip 2005 4 Toruński KKT Kumade
12 Kraszkiewicz Daria 2005 4 Toruński KKT Kumade
13 Binkowska Julia 2005 6 Toruński KKT Kumade
14 JETTER ALEKSANDER 2005 6 Włocławski KKT JZ
15 SIDWA ALEKSANDER 2004 6 Włocławski KKT JZ
16 CZARNIAK OSKAR 2004 4 AKT Lubraniec
17 CZERWIŃSKI MATEUSZ 2005 6 AKT Lubraniec
18 GOŁĘBIEWSKI PATRYK 2004 4 AKT Lubraniec
19 KOTECKI JAKUB 2005 6 AKT Lubraniec
20 STĘCZNY MARCELI 2004 6 AKT Lubraniec
21 ZAWITOWSKI SZYMON 2005 4 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
22 WIŚNIEWSKI SZYMON 2005 5 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
23 Adrian Pajęcki 2004 4 KKT Kowal
24 Michał Pirowski 2004 4 KKT Kowal
25 Weronika Rudzińska 2005 6 KKT Kowal
26 Och Julia 2005 4 Włocławski KKT TM

 

  12:00 urodzone 2002-2003 JUNIOR MŁODSZY  
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF 2003 7 AKT CENTRUM Włocławek
2 KACPRZAK ALICJA 2002 6 AKT CENTRUM Włocławek
3 Pawlak Nicola 2003 5 Toruński KKT Kumade
4 Zielenkiewicz Karolina 2002 6 Toruński KKT Kumade
5 Frąc Julia 2002 6 Instytut KT Włocławek
6 Szymon Dominiak 2003 7 KKT Kowal
7 STĘCZNY JULIUSZ 2002 4 AKT Lubraniec
8 ZIELASKIEWICZ JAN 2003 4 Włocławski KKT JF
9 DAROSZEWSKI PATRYK 2003 6 Włocławski KKT JZ
10 GRZELAK JULIUSZ 2001 4 KKT Brześć Kujawski
11 KUDELSKI WOJCIECH 2002 4 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
12 KWIATKOWSKA EWELINA 2001 4 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
13 ŚWIERCZYŃSKA MARTYNA 2001 4 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
  KASPRZAK FILIP 2001 8 AKT CENTRUM Włocławek

 

  9:30 urodzeni 2002-2003 JUNIOR MŁODSZY  
  Nazwisko i imię Rok urodzenia Kyu Klub
1 Maciej Chirkowski 2004 3 KKT Kowal
2 Jakub Górski 2003 3 KKT Kowal
3 Rafał Krosnowski 2002 3 Włocławski KKT JF
4 Nikola Świec 2003 3 Włocławski KKT JF
5 SMARDZEWSKA ZUZANNA 2002 3 Włocławski KKT JZ
6 CZYNSZAK ANTONI 2002 3 AKT Lubraniec
7 NIEROBISZ ADAM 2003 2 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
8 GRALAK DAWID 2002 1 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
9 DAŁEK NIKOLA 2004 3 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
10 RAJCZUK ERYK 2002 1 KKT Brześć Kujawski
11 Krause Rita 2003 2 Toruński KKT Kumade
12 Niewiadomska Patrycja 2003 3 Toruński KKT Kumade
13 Kowalkowska Dominika 2004 2 Toruński KKT Kumade
14 Włudarczyk Izabela 2002 2 Toruński KKT Kumade
15 Cichecki Paweł 2004 4 Toruński KKT Kumade
16 Walczak Stanisław 2004 2 Toruński KKT Kumade
17 Zielaskowski Maksym 2004 3 Toruński KKT Kumade
18 Zieliński Jan 2005 3 Toruński KKT Kumade
19 Witalis Jakub 2002 3 Toruński KKT Kumade