16834
690961

Z galerii

K-PLKT – Brześć Kujawski

W sobotę 11.03.17r.w Brześciu Kujawskim  odbył się drugi turniej Kujawsko –Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego.

Zawodnicy z Klubu Karate Tradycyjnego Kowal, jak i w poprzedniej lidze,  wrócili z medalami.

Karolina Kwarcińska podobnie jak w pierwszym turnieju zdobyła  złoty medal  w ogólnej klasyfikacji prowadząc w grupie. Wiktoria Suwała na poprzednim turnieju uplasowała się na III miejscu. W Brześciu Wiktoria pokazała, że w grupie nie ma sobie równych wygrywając w swojej konkurencji 9 złoty medal.  Natomiast Jakub Górski z czwartego miejsca w poprzednim turnieju przeskoczył o jedno miejsce do góry zajmując  miejsce trzecie w najsilniejszej grupie na turnieju K-PLKT.  Michal Pirowski musiał się zadowolić III miejscem - w poprzednim turnieju wywalczył  srebny medal.

Zawodnikom,   życzymy sukcesów w Toruniu, w trzecim, podsumowującym ligę turnieju i zdobycia pucharu w ogólnej klasyfikacji  K-PLKT.