21364
914670

Z galerii

MMM - Koszalin 2017 r.

W dniu 20 maja 2017 r.  odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Koszalinie.

Jest to turniej strefowy czterech województw: Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Zachodniopomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego.

Klub Karate Tradycyjnego Kowal reprezentowali : Weronika Rudzińska, Wiktoria Suwała, Maciej Chirkowski, Michał Pirowski i Adrian Pajęcki

Zawodnicy z Kowala zaprezentowali  się  z dobrej strony. Przede wszystkim po najwyższe złote trofeum sięgnął Maciek Chirkowski, który w analogicznych zawodach rok temu w  Wejcherowie zajął miejsce trzecie. Obecnie  nie miał sobie równych, wygrał wysoką przewagą. Maciek od dłuższego czasu startuje na zawodach mniejszej rangi jako junior młodszy,  też z powodzeniem zdobywając medale. Dobrą formę wykazał Adrian Pajęcki, który uplasował się na czwartej pozycji. Adrian startował w grupie brązowych pasów, a jest uprawniony do pasa brązowego od niedawna - 10 dni wcześniej zdał egzamin – tym samym gratulujemy.